NEWHITE – KOMPLEKSOWA PIELEGNACJA SKÓR Z PRZEBARWIENIAMI

Pigmentacja to system obronny skóry służący między innymi do ochrony skóry przed promieniami UV. W czasie ekspozycji na słońcu melanocyty uwalniają komórki barwnikowe – melaniny, o różnym stopniu zabarwienia, zgodnie z foto-typem, które działają jak parasol chroniący jądro komórkowe. Jednakże bardzo często spotykamy się z nadprodukcją i nierównomiernym rozłożeniem melaniny, spowodowanym przez różne czynniki, co w konsekwencji powoduje powstawanie nieestetycznych przebarwień.

Do czynników wpływających na zwiększoną produkcję melaniny zaliczamy m.in.:

  • wahania poziomu hormonów – ciąża, nadczynność tarczycy, niedoczynność nadnerczy
  • procesy starzenie
  • nadużywanie kąpieli słonecznych bez właściwej ochrony
  • zażywanie niektórych leków
  • zmiany pozapalne

W walce z przebarwieniami nie należy do najłatwiejszych. Bardzo istotnym elementem jest działanie kompleksowe, dlatego też marka Guinot stosuje program pielęgnacji gabinetowej plus odpowiednią pielęgnację domową, opartą na skutecznych kompleksach rozjaśniających, które są niezbędne w powodzeniu terapii.

W rozjaśnieniu przebarwień pomocne będą składniki, które przede wszystkim:

  • zmniejszają procesy zapalne
  • hamuja tyrozynazę – enzym biorący udział w syntezie melaniny
  • hamują melanosomy przed dotarciem do keratynocytów
  • mają działanie antyoksydacyjne i złuszczające.

Newhite to kompleksowy, profesjonalny program, który pozwala na skorygowanie zaburzeń pigmentacji jednocześnie pielęgnując skórę i zachowując jej piękno, dzięi działaniu właściwych składników aktywnych.

Wszystkie produkty linii Newhite są produkowane zgodnie z rygorystycznymi standardami jakości: precyzja i rygor standardów farmaceutycznych. Labolatoria Guinot należą do rzadkiej kategorii międzynarodowych producentów kosmetyków, którym przyznano certyfikat najwyższej jakości, przyznawany przez międzynarodowy organ certyfikujący Bureau Veritas: ISO 22716

Produkty linii Newhite są wytwarzane w tzw. białych pomieszczeniach, w których powietrze jest oczyszczane i kontrolowane przez 24h. Zachowana jest pełna identyfikowalność wszystkich produktów, na każdym etapie procesu wytwarzania.

W salonie do dyspozycji mamy szereg zabiegów, które wspomogą walkę z przebarwieniami, jednakże najbardziej aktywnym programem pielęgnacyjnym Guinot będzie zabieg Hydradermie Newhite z wykorzystaniem opatentowanej metody tzw. dynamicznej jonizacji oraz odpowiednio zjonizowanych produktów. W ciągu godziny dogłębnie oczyszczamy skórę, nawilżamy, regenerujemy, dotleniamy i redukujemy przebarwienia.

Zastosowanie innowacyjnej metody Dynamicznej Jonizacji pozwala nam na głębokie wprowadzenie niezwykle aktywnych kompleksów wybielających, które są bardzo skutecznym inhibitorem działania enzymu tyrozynazy i regulatorem wytwarzania melaniny.

Zastosowane składniki aktywne to:

Melanoxyl i wit. C w formie czystej i stabilizowanej.

Melanoxyl to naturalna proteina, która wpływa na działanie melanocytów – komórek wytwarzających melaninę. Posiada podwójne działanie: hamuje nadaktywność enzymu tyrozynazy, który odpowiada za produkcję melaniny w skórze pod wpływem działania promieni UV oraz hamuje rozprzestrzenianie się jej do wierzchnich warstw skóry. Dzięki temu zapobiega nierównej pigmentacji oraz powstawaniu przebarwień.

Witamina C (w formie czystej i stabilizowanej) ma silne działanie rozjaśniające i antypigmentacyjne. Jest doskonałym antyutleniaczem zwalczającym wolne rodniki, dzięki czemu chroni skórę i jej tkanki. Przyczynia się także do regeneracji naskórka, dzięki intensywnej stymulacji syntezy kolagenu. Ze względu na kwasowe pH jest również naturalnym eksfoliatorem – złuszcza obumarłe komórki, przywracając skórze blask oraz w widoczny sposób korygując niedoskonałości związane z pigmentacją.
W badaniach in vivo (na fragmencie skóry) zostało potwierdzone, że zabieg Hydradermie Newhite zmniejsza proces pigmentacji skóry i jest skutecznym sposobem w walce z przebarwieniami.

Newhite to także rewolucyjny koncept chronokosmetyków! Każdy produkt z serii zapewnia efekty rozjaśnienia i pielęgnacji skóry w precyzyjnie określonym czasie: 10 minut, 1h, 14stu lub 30sty dni. Do dyspozycji mamy szereg produktów pielęgnacyjnych.

PERFEKCYJNY DEMAKIJAŻ:

Newhite Perfect Brightening Cleansing Oil – oliwka do demakijażu i mycia twarzy. Doskonale oczyszcza skórę, usuwając nawet najbardziej trwały makijaż w bardzo delikatny sposób, nie podrażniający nawet najbardziej wrażliwej skóry.

Newhite Perfect Brightenning Cleanser – rozjaśniające mleczko do demakijażu. Szybko i skutecznie usuwa makijaż, rozjaśnia skórę i pobudza efektywność innych produktów rozjaśniających. Ultra świeża, kremowo-żelowa tekstura sprawia, że demakijaż staje się prawdziwą przyjemnością i źródłem komfortu dla skóry.

Newhite Perfect Brightening Foam – kremowa pianka do mycia twarzy o wyjątkowo miękkiej i delikatnej teksturze. Dokładnie oczyszcza zanieczyszczenia, ściąga pory i pobudza skuteczność innych produktów rozjaśniających.

Newhite Perfect Brightening Lotion – tonik rozjaśniający. Uzupełnia demakijaż, odświeża, stymuluje oraz usuwa zanieczyszczenia i toksyny z powierzchni skóry dzięki czemu w delikatny sposób przywraca odpowiednie pH.

PROFESJONALNY PROGRAM PIELĘGNACYJNY:

Newhite Brightening Day Cream SPF 30 – codzienna, 30-dniowa pielęgnacja. Widocznie rozjaśnia cerę, zapobiega powstawaniu nowych przebarwień, redukuje istniejące i chroni skórę przed promieniami słonecznymi odpowiedzialnymi za problemy pigmentacji.

Newhite Brightening Nigh Cream – codzienna, 30-dniowa pielęgnacja. Widocznie rozjaśnia cerę, zapobiega powstawaniu nowych przebarwień, redukuje istniejące i przedłuża rozjaśniające działanie NEWHITE Brightening Day Cream SPF 30 aby uzyskać efekt rozjaśniający przez 24 godziny. Działa w nocy kiedy aktywność komórek jest największa.

Newhite Brightening UV Shield SPF 50 – rozświetlający, wyrównujący ton skóry krem antypigmentacyjny, który jak cudowny parasol chroni skórę przed szkodliwym działaniem słońca i zapobiega powstawaniu zmian pigmentacyjnych. Innowacyjna metoda wykorzystuje kapsułkowane pigmenty, które skutecznie dopasowują się do naturalnego odcienia skóry i wyrównują jej koloryt. Pigmenty połączone są z miękkim pudrem talkowym co daje efekt pudrowego wykończenia.

SKONCENTROWANA PIELĘGNACJA:

Newhite Vitamin C Brightening Serum – 14-dniowa kuracja rozjaśniająca. Intensywnie i widocznie rozjaśnia cerę dzięki aktywności czystej witaminy 20% witaminy C. Redukuje przebarwienia, rozświetla i wyrównuje koloryt cery, a także odmładza skórę.

Newhite Concentrate Anti-Dark Spot – 14-dniowa, intensywna kuracja rozjaśniająca przebarwienia. Natychmiast rozjaśnia przebarwienia, redukuje nadmiar pigmentacji i wyrównuje ton skóry. Miękki krem szybko przenika a specyficzny aplikator ułatwia miejscową aplikację.

EKSPRESOWY BLASK:

Newhite Instant Brightening Mask – 10-minutowa, intensywna pielęgnacja rozjaśniająca. Natychmiast rozjaśnia przebarwienia, wyrównuje koloryt skóry i przywraca jej blask. Maska idealna do stosowania przed wieczornym wyjściem, ważnym wydarzeniem. Może być stosowana jako rozświetlająca maska usuwająca oznaki starzenia (1 w tygodniu) lub jako intensywna kuracja z efektem głębokiego rozjaśnienia skóry i redukcji widoczności przebarwień (aplikacja 1 dziennie przez kolejnych 7 dni).

Cały program Newhite odpowiedni jest dla każdego rodzaju skóry z problemem przebarwień i nierównomiernym, poszarzałym kolorytem cery.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.guinot.pl lub www.newhitebyguinot.com