Domowe kuracje RHEA Cosmetics

W cyklu profesjonalnych rytuałów domowych rekomendowanych przez Dermotechnologów® Rhea Cosmetics, prezentujemy 3-stopniową pielęgnację odnawiającą. Domowa kuracja została tak opracowana, aby zapewnić optymalne korzyści odnowy i regenarcji twarzy metodą progresywnego złuszczania kwasami AHA i PHA oraz silnej ochrony antyoksydacyjnej i odsłonić gładszą, jaśniejszą, młodziej wyglądającą skórę. To doskonały sposób aby konsumenci kontynuowali w domu niezbędną pielęgnację pomiędzy wizytami u profesjonalistów lub na skutek braku możliwości wizyt.

W młodości wymiana komórek następuje co 28 dni, ale z wiekiem 45+ już co 45-60 dni. Dermochange pobudza słabnące naturalne procesy, dzięki czemu wzrasta skuteczność przeciw chrono i fostarzeniu skóry. Siłą Dermochange jest kompozycja dobrze tolerowanych przez skórę alfa-hydroksykwasów i polihydroksykwasów. Posiadają zdolność delikatnej i komfortowej eksfoliacji naskórka, stymulacji odnowy komórkowej, poprawy kolorytu cery i niwelowania wiele niedoskonałości skóry. Mają wiele dodatkowych zalet pielęgnacyjnych: nawilżające, antyoksydacyjne, wzmacniające barierę skórną, stymulujące syntezę kolagenu i elastyny. Praktyka pokazuje też ich korzystne zastosowanie przy wsparciu terapii w zakresie niwelowania objawów chorób skóry (np.łuszczyca, AZS, trądzik..). Wzmocnieniem każdej użytej formuły jest ChronoComplex, który potęguje ochronę nowo odkrytych komórek przed szkodliwością wolnych rodników i przedwczesnym starzeniem skóry. Wszystkie składniki utrzymują niski poziom pH, aby zapewnić ustawiczne i optymalne efekty.

FAZY ZABIEGU

  • Faza 1: ExfoPad – krążek impregnowany lotionem złuszczającym na bazie kwasów AHA i PHA, które oddziałowują na skórę w 2 uzupełniających się fazach. Gładka strona inicjuje pierwszą fazę chemicznego złuszczania i separacji komórek, a druga – silikonowa, wzmacnia efekt złuszczania poprzez działanie mechaniczne.
    Kluczowe składniki: pH Active Complex, ChronoComplex, kwas jabłkowy, cytrynowy, winowy, salicylowy, bisabolol.
  • Faza 2: FacePeel, stymuluje chemiczne złuszczanie warstwy rogowej naskórka i wzmacnia rozpoczęta odnowę komórkową.
    Kluczowe składniki: pH Active Complex, ChronoComplex, kwas jabłkowy, cytrynowy, winowy, salicylowy, bisabolol.
  • Faza 3: NewSkin, kompozycja 8 witamin z grupy B o działaniu przeciwutleniającym i regenerującym rozproszonych w usieciowanym kwasie hialuronowym. Dopełnia skutecznej regeneracji naskórka.
    Kluczowe składniki aktywatora: HyaluVit Complex, ChronoComplex, tokoferol.

EFEKT KOŃCOWY

Wielokrotnie stymulowany naskórek do odnowy daje widoczny efekt: jednolitej struktury skóry, bardziej zwartej i wypełnionej, ujednoliconego kolorytu, różowej i promiennej cery, zdrowego wyglądu.

STOSOWANIE

Najlepiej wieczorem. Zestaw zawiera niezbędne produkty do wykonania 5 kompletnych zabiegów. Zalecany jest jeden zabieg w tygodniu przez 5 tygodni lub 1 zabieg co 3 dni jako kurację szokową.