Nasze marki

Doświadczenie, Prestiż, Elegancja

50 lat na świecie, 20 lat w Polsce.

Ekskluzywna, prestiżowa, selektywna marka francuska z 50-letnią tradycją na świecie i 20-letnią w Polsce.

Kierowana przez Jean Daniel Mondin, dr farmacji, jest wiodącą grupą we Francji, specjalizującą się w kosmetyce profesjonalnej. Laboratorium i fabryka Guinot należą do najnowocześniejszych w Europie, a polityka produkcyjna Grupy Guinot oparta jest na najbardziej wymagających normach farmaceutycznych w zakresie bezpieczeństwa i jakości.

Swoje zabiegi i produkty do pielęgnacji twarzy i ciała oferuje wyłącznie poprzez sieć salonów kosmetycznych, farm piękności, ośrodków spa oraz na pokładach najwytworniejszych statków pasażerskich.

Koncepcja pielęgnacji Guinot obejmuje zabiegi manualne, jak i wykonywane przy użyciu firmowej aparatury zarówno do twarzy, jak i ciała. Gwiazdorskim zabiegiem marki jest program Hydradermie Youth, będący najbardziej kompleksową pielęgnacją twarzy z wykorzystaniem aparatu Hydraderm Cellular Energy. Zabieg ten zbudował reputację marki na całym świecie. Umożliwia przeprowadzenie terapii anti-age z wykorzystaniem trzech metod oddziaływania na skórę: dynamicznej jonizacji, stymulacji mięśni i transmisji energii cieplnej.

Z morza dla skóry

Naturalne i autentyczne

Od 50 lat PHYTOMER przekształca skarby morza w pielęgnację skóry, aby skutecznie odkrywać piękno kobiet i mężczyzn: naturalne i autentyczne.

Naukowcy z laboratoriów PHYTOMER tworzą wysokiej jakości, odpowiedzialne formuły kontrolując każdy krok od odkrycia składnika aktywnego do produkcji produktu końcowego.

W gabinecie, ośrodkach SPA, uzdrowiskach PHYTOMER zapewnia wszystkie zalety morskiej pielęgnacji skóry dzięki zrównoważonym, ekologicznym zabiegom, które łączą wysoką wydajność z przyjemnością użytkowania, aby pomóc Twojej skórze odzyskać zdrowie i piękny blask

Szyta na miarę

Wegańska, z podejściem wellnessowym

Marka „szyta na miarę”, wegańska podejściem wellnessowym.

Jej awangardowa koncepcja spersonalizowanych PROFAZ wytycza nowe kierunki w kosmetologii.

Wyjątkowe formuły Rhea Cosmetics o niestosowanym wcześniej stężeniu, pokonują prawa chemii. Miliony możliwych kombinacji, które pozwolą na tworzenie kosmetyków indywidualnych i niepowtarzalnych zarówno w gabinecie, jak i zaciszu domowym.

Nie zastanawiaj się

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły

Czekamy na Ciebie codziennie od poniedziałku do piątku,
w godzinach od 9:00 do 17:00
Zadzwoń teraz