Poznaj nasze Marki

Firma B&M Professional wyłączny dystrybutor francuskich i włoskich marek: Guinot, Rhea Cosmetics, Phytomer, ma przyjemność zaprosić na bezpłatną prezentację swoich marek.

Termin i czas trwania:

29.06.2020, godz. 10:00 – 14:00

Miejsce spotkania

siedziba firmy B&M Professional: ul. Rakoniewicka 12 Poznań

Program

  1. Prezentacja oferty handlowej i szkoleniowej firmy B&M Professional.
  2. Historia i filozofia marki Guinot oraz prezentacja Hydradermie Cellular Energie – kultowy zabieg, który zbudował reputację marki na całym świecie. Umożliwia przeprowadzenie terapii anti-age z wykorzystaniem trzech metod oddziaływania na skórę: dynamicznej jonizacji, stymulacji mięśni i transmisji energii cieplnej.
  3. Innowacyjna koncepcja pielęgnacji marki Rhea Cosmetics „szytej na miarę”, wegańskiej z podejściem wellnesowym wraz z prezentacją wybranych awangardowych koncepcji PROFAZ pielęgnacyjnych. Wyjątkowe formuły Rhea Cosmetics o niestosowanym wcześniej stężeniu, pokonujące prawa chemii. Miliony możliwych kombinacji, które pozwolą na tworzenie kosmetyków indywidualnych i niepowtarzalnych, zarówno w gabinecie jak i zaciszu domowym.
  4. PHYTOMER piękno z morza. Od 50 lat PHYTOMER przekształca skarby morza w pielęgnację skóry, aby skutecznie odkrywać piękno kobiet i mężczyzn: naturalne i autentyczne. Naukowcy z laboratoriów PHYTOMER tworzą wysokiej jakości, odpowiedzialne formuły kontrolując każdy krok od odkrycia składnika aktywnego do produkcji produktu końcowego. W gabinecie, ośrodkach SPA, uzdrowiskach PHYTOMER zapewnia wszystkie zalety morskiej pielęgnacji skóry dzięki zrównoważonym, ekologicznym zabiegom, które łączą wysoką wydajność z przyjemnością użytkowania, aby pomóc Twojej skórze odzyskać zdrowie i piękny blask.

Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu 61-83-29-107 lub mailowo szkolenia@bimprofessional.pl

Liczba miejsc ograniczona!